Do Targów Kielce przyszła wiosna, a konkretnie „Przemysłowa Wiosna” czyli wydarzenie branży obróbki metali, blach i technik spawalniczych. Sześć hal, 740 wystawców, kilkadziesiąt nowości z różnych dziedzin i maszyny za kwoty przyprawiające o zawrót głowy. Odbywające się podczas targów Dni Druku 3D również prezentują się rekordowo.

Na tę imprezę wystawienniczą składają się wystawy STOM, Expo-Surface, Control-Stom, Pneumaticon, Wirtoprocesy oraz Spawalnictwo. W jednym miejscu możemy oglądać maszyny do obróbki blach czy urządzenia i akcesoria spawalnicze. Swoją ofertę prezentują także firmy zajmujące się wirtualizacją procesów, skanowaniem i szybkim prototypowaniem.

Odbywające się podczas targów Dni Druku 3D również prezentują się rekordowo. To największa impreza tego typu w tej części Europy i co najważniejsze – ciągle się rozwija. Z edycji na edycję wydarzenie zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg. Pojawiają się tu wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego.

Ubiegłoroczna, wiosenna edycja, to około 60 wystawców i 1000m kw. powierzchni wystawienniczej. W tym roku w Kielcach prezentuje się już ponad 80 różnych firm, na niemal czterokrotnie większej powierzchni. Nie brakuje też nowości.

Wszystkie imprezy wystawiennicze w ramach „Przemysłowej Wiosny”, a także Dni Druku 3D potrwają do piątku, 11 marca.

WIĘCEJ INFORMACJI Z REGIONU TVP3 KIELCE